STANDINGS & SCHEDULE  2015

Division 1

Standings

Pl Team GP  Won  Lost Draw PKW PKL GD GF GA Pts
1 Burnaby Gunners FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Cliff Sr. Cobra 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Holywings 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Magpies FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Man Chest Hair City 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Slovan 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Twin Arrows 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 We'Re United FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Date Compiled: Apr 25 2015

Schedule Summer Session

Day 
Date
K-O
Home
Score
Away
Field
Wed
22-Apr
9:30
Twin Arrows FC
We'Re United FC
BLSCW # 4
# 1
9:00
Holywings
Man Chest Hair City
Gates West
9:00
Magpies FC
Cliff Sr. Cobra FC
B. Lake # 1
9:00
Bby. Gunners FC
Slovan
BLSCW # 3
Wed
29-Apr
9:00
Slovan
Man Chest Hair City
Van. Tech.
# 2
7:00
Cliff Sr. Cobra FC
Twin Arrows FC
B. Lake # 1
9:00
Magpies FC
Holywings
B. Lake # 1
9:00
We'Re United FC
Bby. Gunners FC
BLSCW # 3
Wed
6-May
9:00
Twin Arrows FC
Magpies FC
Van. Tech.
# 3
9:00
Holywings
Slovan
Gates West
9:00
Man Chest Hair City
We'Re United FC
B. Lake # 1
9:00
Bby. Gunners FC
Cliff Sr. Cobra FC
BLSCW # 3
Wed
13-May
9:00
Twin Arrows FC
Holywings
Van. Tech.
# 4
7:00
Cliff Sr. Cobra FC
Man Chest Hair City
B. Lake # 1
9:00
Magpies FC
Bby. Gunners FC
B. Lake # 1
9:00
We'Re United FC
Slovan
BLSCW # 3
Wed
20-May
9:00
Slovan
Cliff Sr. Cobra FC
Van. Tech.
# 5
9:00
Holywings
We'Re United FC
Gates West
9:00
Man Chest Hair City
Magpies FC
B. Lake # 1
9:00
Bby. Gunners FC
Twin Arrows FC
BLSCW # 3
Wed
27-May
9:00
Twin Arrows FC
Man Chest Hair City
Van. Tech.
# 6
7:00
Cliff Sr. Cobra FC
We'Re United FC
B. Lake # 1
9:00
Magpies FC
Slovan
B. Lake # 1
9:00
Bby. Gunners FC
Holywings
BLSCW # 3
Wed
3-Jun
9:00
Slovan
Twin Arrows FC
Van. Tech.
# 7
9:00
Holywings
Cliff Sr. Cobra FC
Gates West
9:00
Man Chest Hair City
Bby. Gunners FC
B. Lake # 1
9:00
We'Re United FC
Magpies FC
BLSCW # 3
Wed
10-Jun
9:00
Slovan
Bby. Gunners FC
Van. Tech.
# 8
7:00
Cliff Sr. Cobra FC
Magpies FC
B. Lake # 1
9:00
Man Chest Hair City
Holywings
B. Lake # 1
9:00
We'Re United FC
Twin Arrows FC
BLSCW # 3
Wed
17-Jun
9:00
Twin Arrows FC
Cliff Sr. Cobra FC
Van. Tech.
# 9
9:00
Holywings
Magpies FC
Gates West
9:00
Man Chest Hair City
Slovan
B. Lake # 1
9:00
Bby. Gunners FC
We'Re United FC
BLSCW # 3
Wed
24-Jun
9:00
Slovan
Holywings
Van. Tech.
# 10
7:00
Cliff Sr. Cobra FC
Bby. Gunners FC
B. Lake # 1
9:00
Magpies FC
Twin Arrows FC
B. Lake # 1
9:00
We'Re United FC
Man Chest Hair City
BLSCW # 3
Wed
1-Jul
9:00
Slovan
We'Re United FC
Van. Tech.
# 11
9:00
Holywings
Twin Arrows FC
Gates West
9:00
Man Chest Hair City
Cliff Sr. Cobra FC
B. Lake # 1
9:00
Bby. Gunners FC
Magpies FC
BLSCW # 3
Wed
8-Jul
9:00
Twin Arrows FC
Bby. Gunners FC
Van. Tech.
# 12
7:00
Cliff Sr. Cobra FC
Slovan
B. Lake # 1
9:00
Magpies FC
Man Chest Hair City
B. Lake # 1
9:00
We'Re United FC
Holywings
BLSCW # 3
Wed
15-Jul
9:00
Slovan
Magpies FC
Van. Tech.
# 13
9:00
Holywings
Bby. Gunners FC
Gates West
9:00
Man Chest Hair City
Twin Arrows FC
B. Lake # 1
9:00
We'Re United FC
Cliff Sr. Cobra FC
BLSCW # 3
Wed
22-Jul
9:00
Twin Arrows FC
Slovan
Van. Tech.
# 14
7:00
Cliff Sr. Cobra FC
Holywings
B. Lake # 1
9:00
Magpies FC
We'Re United FC
B. Lake # 1
9:00
Bby. Gunners FC
Man Chest Hair City
BLSCW # 3
Semi-Finals; 1 vs 4 & 2 vs 3
Wed
29-Jul
TBA
Gates/Bby Lk
TBA
Gates/Bby Lk
Final
Wed
5-Aug
TBA
# 1
# 2
Gates/Bby Lk